<form class="form-horizontal" id="form-review">

Levenhuk Strike 90 PLUS teleskops

Mūža garantija
Bez maksas piegāde!
 • Zīmols: Levenhuk
 • Preces kods: 65561
 • Pieejamība: Uz pasūtījuma
 • Svars: 9.40kg
 • Izmēri: 40x20x80cm
 • 279.95€
 • Jūsu ietaupījums: 279.95€
 • Redzēji lētāk?

Sazinies ar mums

Ja Jums ir interese par šo produktu, vai ir kādi jautājumi, mēs būsim priecīgi Jums palīdzēt.
Aizpildiet zemāk esošo formu, un mēs sazināsimies ar jums.
Ja šis produkts nebūs piejams, mēs jums palīdzēsim piemeklēt alternatīvu, ar atlaidi līdz 10%.


Jūs varētu vēl interesēt

Levenhuk Strike 90 PLUS ir brīnišķīgs teleskops katram, kas sāk vērot debesu ķermeņus. Tas ir nepieciešams bērniem un viņu vecākiem, tas līdzinās ceļojumam Visumā. Šo teleskopu ir ārkārtīgi viegli uzstādīt un lietot, tā ir lieliska astronoma- amatiera izvēle. Strike 90 PLUS sniedz iespēju vērot Mēnesi un to slavenos kraterus, Marsa apbrīnojamās ainavas;Saturna gredzenus un Jupitera pavadoni, un vērot tālos zvaigžņu kopumus un miglājus.Levenhuk Strike 90 PLUS teleskops ir ļoti vienkāršs lietošanā. Tam ir altazimuta montējums, ka sir sevišķi noderīgs astronomiem- amatieriem, līdz ar to Jums nav jāraizējas par papildus izlīdzinājumu vai kalibrēšanu. Pamatne ir instalēta uz izturīga un droša tērauda trīskāju statīva. Meklētājs sarkanā punkta veidā, kas ir pievienots teleskopa caurulei, darbojas kā lāzera rādītājs un ievērojami vienkāršo navigāciju zvaigžņotās debesīs, kas Jums palīdz ļoti ātri atrast vēlamo objektu.

Teleskopā Levenhuk Strike PLUS ir izmantotas augstas kvalitātes optiskās ierīces. Sērijas iekļauj sevī refraktoru un divus Ņūtona teleskopus. Levenhuk optiskās ierīces, kas tiek lietotas šajā modelī, ir salīdzināmas ar tām, kas tiek izmantotas profesionālajos teleskopos. Visas lēcas un spoguļi ir izgatavoti no pilnībā pārklātā stikla, kas sniedz ārkārtīgi skaidrus un piesātinātus vērojamā objekta attēlus, ar ko Levenhuk teleskopi ir slaveni.

Uzlabotais šīs sērijas komplekts satur visu, kas Jums ir nepieciešams, lietojot teleskopu. Uzlabotais piederumu komplekts iekļauj sevī grāmatas un programmatūru, kas palīdzēs Jums vairāk uzzināt par astronomiju, ir papildus okulāri (ieskaitot palielinājuma okulāru) un Zongo 20 teleskopa ietvars. Teleskops atrodas krāsainā kastē.

Visas minētas Levenhuk Strike PLUS teleskopa īpašības ir lieliska dāvana katram astronomijas amatierim, ja viņu nav apbūris kosmosa mistiskums, tad tas noteikti drīz notiks.

Unikālais komplekts Levenhuk Strike PLUS teleskops satur:

1. "Redzi visu!" Astronoma rokasgrāmata. Prakstiskā rokasgrāmata ir radīta speciāli astronomiem- iesācējiem. Tā satur vērtīgu informāciju par vairāk neka 280 debesu objektiem un par Kosmosu vispār, kā arī krāsainu zvaigžņu karti un informāciju par dažādu teleskopu izveidi.

2. Stellarium. Tas ir 3D planetārija programmatūra, kas sniedz Jums iespēju plānot Jūsu vērojumus un pētīt nakts debesis vairākus gadus nākotnē. Datu bāze satur vairāk nekā 600,000 zvaigžņu, Saules sistēmas planētu, Mēness, komētu un asteroīdu, galaktiku, miglāju, zvaigžņu kopu datus. To visu var atveidot dažās minūtēs un Jūs to varat pētīt savā datorā !

3. Kosmosa plakātu komplekts (Mēness, Saule un citas zvaigznes, Saules sistēma). Trīs plakāti parāda Kosmosu, kā mēs to pazīstam. Katrs plakāts sniedz interesantu informāciju par dažādiem debesu objektiem viegli lasāmā formātā. Plakātu lielums ir 84x60 cm (33x24 ).

4. Planisfēra. Šī rotējošā zvaigžņotās debess karte ir ērts rīks, kas ļauj atrast virs horizonta redzamos zvaigznājus noteiktā datumā un laikā. Viss, kas Jums ir jādara, ir jāiestata projektors un zvaigžņu karte, norādot datumu un laiku.

5. Kompass. Noderīgs rīks, kas palīdzēs orientēties uz Ziemeļpolu Jūsu vērojumu vietā. Pēc tam Jums ir vieglāk noteikt Polārzvaigznes atrašanās vietu nakts debesīs, kas sniedz sākuma punktu turpmākajiem vērojumiem.

6. 6.8-16 mm palielinājuma okulārs. Tas ir brīnišķīgs okulārs, kas spēj pilnībā aizvietot dažus okulārus. Pielāgojot fokālo garumu, Jūs varat palielināt spēku, nepārvietojot okulārus. Tas Jums sniedz iespēju baudīt planētu vērošanu un aizmirst par papildus pielāgojumiem.

7. Levenhuk Zongo 20 teleskopa apvalks. Šis apvalks ir izgatavots no izturīga ūdensdroša materiāla un auduma polsterējums aizsargā teleskopu no mehāniskajiem bojājumiem. Apvalkam ir arī rokturi vieglākai pārvietošanai.

Komplektā ietilpst:

 • Levenhuk Strike PLUS teleskops atrodas uz alt-azimuta pamatnes
 • Tērauda trīskāju statīvs
 • 1.25" plastika fokusēšanas ierīce
 • Divi okulāri: H20, F6 mm
 • Okulāra mērogojums 6.8-16 mm
 • 3x Barlova (Barlow) lēca
 • Meklējuma apjoms: sarkanais punkts
 • Diagonālais spogulis
 • "Redzi visu!" Astronomu rokasgrāmata ar 280 debesu objektu aprakstiem
 • Kosmisko objektu plakātu komplekts (Mēness, Saule un citas zvaigznes, Saules sitēma)
 • Planisfēra
 • CD ar Stellarium programmatūru ir Jūsu palīgs astronomisko novērojumu gaitā
 • Kompass
 • Levenhuk Zongo 20 teleskopa apvalks
 • Lietotāja rokasgrāmata un mūža garantija 


Pievērsiet uzmanību šiem rakstiem un materiāliem:

Atribūti
Barlow lēcas 3x
Fokusa attiecība f/6,7
Fokusa garums 600 mm
Fokusētājs zobrats un zobstieis, 1,25
Garantija mūža garantija
Izmēri 835x425x215 mm
Izšķirtspējas slieksnis, (arcsecundes) 1,29
Lielākais praktiski iespējamais palielinājums 165 x
Meklētāj-tālskatis Sarkanais punkts
Objektīva lēcas diametrs (atvērums) 90 mm
Okulāra stobra diametrs 1,25
Okulāri H20, F6mm, 6,8-16mm
Optikas pārklājums abpusēji multi-pārklāts
Optiskais dizains refraktors
Ražotāja valsts PRC, vada Levenhuk, Inc. (ASV)
Statīvs AZ
Trijkājis tērauda
Zvaigžņu lieluma ierobežojums 11,87

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
    Slikts           Labs

Nesen skatīts