<form class="form-horizontal" id="form-review">

Levenhuk Strike 80 NG teleskops

 • Bezprocentu līzings
Levenhuk Strike 80 NG teleskops
Uzspied uz attēla, lai apskatītu galeriju
Mūža garantija
Bez maksas piegāde!
 • Zīmols: Levenhuk
 • Preces kods: 65554
 • Pieejamība: Nav noliktavā
 • Svars: 6.90kg
 • Izmēri: 86x36x16cm
 • 189.95€ 149.95€
 • Jūsu ietaupījums: 40€
 • Redzēji lētāk?
+
-
   

Jūs varētu vēl interesēt

Levenhuk Strike 80 NG ir lielisks iesācējam vai amatierim; tas ir astronomiskais teleskops, kas palīdz parādīt skolēniem apburošo zvaigžņu, planētu un tālo galaktiku pasauli.

Tā spēju diapazons ir daudz plašāks nekā tas ir citiem šīs sērijas modeļiem. Ar 360x jaudu šis teleskops parāda vismazākās Mēness krateru un kalnu detaļas; Merkūra fāzes; Kassini aizu Saturna gredzenos un tā pavadoni, Japetu; nozīmīgākās Jupitera atmosfēras plūsmas detaļas; un Marsa polāros kupolus pretstatījumā. Teleskops var Jums parādīt pat binārās zvaigznes, kuru komponentus atdala 1.6 loka sekundes, un tām ierobežojoša zvaigžņu jauda 11.5.un to Jūs saņemsiet tieši no iepakojuma!

Šis teleskops var būt izcils jebkuram astronomam- amatierim. Optiskās ierīces, kas ietilpst komplektā, kā arī uzstādīšanas un lietošanas vieglums sniedz iespējas pat bērniem vērot un atklāt Visuma burvību.

Teleskopi Levenhuk Strike NG ir zīmols astronomiem- amatieriem. Levenhuk Strike NG Teleskopi ir gudra izvēle tiem, kas nevēlas patērēt laiku montējot un iestatot teleskopu vai meklējot dārgo aksesuāru katalogā. Neskaitot pašu teleskopu, Jūs varat iegūt optiskās ierīces astronomiskajiem un Zemes novērojumiem, izglītojošus materiālus astronomijā kā amatieriem, tā arī profesionālākiem lietotājiem. Tas viss padara Levenhuk Strike NG Teleskopu par ideālu izvēli katram astronomam- iesācējam, kas interesējas par zinātni.

Komplektā ir iekļauts viss, kas Jums būs nepieciešams, lai padarītu novērojumus aizraujošus un saistošus. Informatīvās rokas grāmatas un progresīva programmatūra sniedz iespēju pat iesācējam atrast vēlamo objektu nakts debesīs. Šim pārsteidzošam teleskopam ir krāsains iepakojums un tā ir lieliska dāvana jebkuram mērķtiecīgam astronomam, kas par to ir sapņojis vairākus gadus.

Komplekts ir daudz progresīvāks nekā Jūs varētu domāt

1. "Redzi visu!" Astronoma rokasgrāmata
Praktiskā rokasgrāmata palīdzēs jebkuram amatierim plānot un baudīt zvaigžņu vērošanu. Tās autors ir pazīstams eksperts Aleksandrs Šimbalevs, šī grāmata pavadīs Jūs ceļa sākuma posmā, kas ved uz pārsteidzošiem atklājumiem. Grāmata iekļauj sevī vairākus zvaigžņu katalogus, kuros ir uzskaitīti interesantākie debesu sfēras objekti. Komentāri Jums palīdzēs orientēties novērojumos un pareizi iestatīt mikroskopu. Liela formāta izdrukas, kas parāda zvaigznājus, sniedz Jums ieskatu, kā apskatāmie objekti varētu izskatīties Jūsu novērojuma laikā. Šī grāmata piedāvā Jums ceļojumu debesu sfērā, kur Jūs iepazīsiet vairāk nekā 280 objektus un uzzināsiet, kā tos var ātri atrast nakts debesīs, palīdzēs pētīt Mēness fāzes un apskatīt Saules sistēmas objektus.

2. Stellarium ir 3D planetārijs, kas sniedz Jums iespēju redzēt visu, ko Jūs varat redzēt ar vidējās vai pat lielas jaudas teleskopu, ieskaitot vairāk par 600,000 zvaigznēm, Saules sistēmas planētas, miglāji un Piena ceļa galaktika. Šī programmatūra spēj pārveidot reālas debesis reālā laikā, sniedzot Jums panorāmisku skatu un piedāvājot iespēju vērot saullēktu un saulrietu, aptumsumus un komētas, neizejot no savas mājas. Jūs varat vērot debesis pat lietainā laikā.

3. Kosmosa objektu plakātu komplekts (Mēness, Saule un citas zvaigznes, Saules sistēma).
Trīs plakāti atveido Kosmosu, kādu mēs to pazīstam. Katrs plakāts sniedz interesantu informāciju par dažādiem debesu objektiem viegli lasāmā formātā. Plakātu lielums ir 84x60 cm (33x24 in), tie ir drukāti uz glancēta papīra.
Mēness plakāts. Jūs uzzināsiet par Mēness izpētes vēsturi, Zemes pavadoņa raksturojumus un atradīsiet atbildes uz jautājumiem, kas interesē cilvēci, ieskaitot jautājumus par tumšo plankumu dabu uz Mēness virsmas.
Saules un citu planētu plakāti. Šis plakāts parāda, ka neskatoties uz to, ka Saule rada siltumu un gaismu Saules sistēmas planētām, tā nepieder pie kosmiskajiem milžiem, jo ir zvaigznes, kas ir simtiem un tūkstošiem reižu lielākas par Sauli. Plakāti satur galvenos zvaigžņu raksturojumus, tādus kā fiziskos raksturojumus un vēsturi.
Saules sistēmas plakāti. Jūs uzzināsiet daudzus interesantus faktus par Saules sistēmas planētām, ieskaitot to kompozīcijas, fiziskos raksturojumus un vecumu. Daži apraksti satur prognozes par apspriežamo planētu nākotni un šis plakāts kļūst par Jūsu biļeti ceļojumam telpā un laikā Saules sistēmā.

4. Planisfēra.
Tā ir rotējošā zvaigžņu karte, kas ātri un viegli palīdz Jums noteikt, kādus debesu objektus var vērot noteiktā datumā un laikā. Tas Jums sniegs iespēju novietot noteiktu zvaigznāju noteiktā platumā Jūsu plānotajam novērojumam. Planisfēru var viegli lietot: viss, kas Jums ir jādara, ir jāsaskaņo datumu uz zvaigžņu kartes ar laiku projektorā un Jūs iegūsiet precīzu nakts debess atveidojumu. Tā ir ļoti droša un kalpos Jums vairākus gadus.

5. Kompass.
Cilvēki bieži aizmirst, cik noderīgs var būt kompass vērojumu laikā. Ar kompakta kompasa palīdzību var ātri orientēties neparastā vietā un noteikt, kur atrodas ziemeļi. Viegli nosakot Ziemeļpola, Polārzvaigznes un Lielā lāča atrašanās vietu, Jūs varēsiet ātri uzsākt savus novērojumus.

Komplektā ietilpst:

 • Levenhuk Strike NG Teleskops, kas ir montēts skavā ar slīpuma asi
 • Nerūsējošā tērauda trīskāju statīvs
 • 1.25" plastika fokusēšanas ierīce
 • Divi 1.25" okulāri: F20 mm, F6 mm
 • 3x Barlova (Barlow) lēca
 • Sarkans punkts un 3x20 meklēšanas diapazons
 • Diagonālais spogulis
 • "Redzi visu!" Astronomu rokasgrāmata ar 280 debesu objektu aprakstiem
 • Kosmisko objektu plakātu komplekts (Mēness, Saule un citas zvaigznes, Saules sitēma)
 • Planisfēra
 • CD ar Stellarium programmatūru ir Jūsu palīgs astronomisko novērojumu gaitā
 • Kompass
 • Lietotāja rokasgrāmata un mūža garantija

Šis komplekts ir lielisks veids, ka pētīt un praktizēt astronomiju, mācīties noteikt zvaigznāju atrašanās vietu un vērot Saules sistēmas objektus.
Atribūti
Fokusa attiecība f/9
Fokusa garums 720 mm
Fokusētājs zobrats un zobstieis, 1,25
Garantija mūža garantija
Izšķirtspējas slieksnis, (arcsecundes) 1,6
Meklētāj-tālskatis Sarkanais punkts 3x20
Objektīva lēcas diametrs (atvērums) 80 mm
Okulāra stobra diametrs 1,25
Okulāri F20 mm, F6 mm
Optiskais dizains ahromatiskais refraktors
Palielinājums 360 x
Ražotāja valsts PRC, vada Levenhuk, Inc. (ASV)
Statīva augstums (regulējams) 630-1080 mm
Statīvs Yoke stiprinājums ar deklinācijas asi
Trijkājis nerūsējošā tērauda
Zvaigžņu lieluma ierobežojums 11,5

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
    Slikts           Labs

Nesen skatīts