<form class="form-horizontal" id="form-review">

Levenhuk Blaze 70 PLUS Tālskatis

 • Bezprocentu līzings
Levenhuk Blaze 70 PLUS Tālskatis
Uzspied uz attēla, lai apskatītu galeriju
Mūža garantija
Bez maksas piegāde!
 • Zīmols: Levenhuk
 • Preces kods: 67746
 • Pieejamība: 2
 • Svars: 2.35kg
 • Izmēri: 49.5x21.5x11.5cm
 • 239.95€
 • Jūsu ietaupījums: 239.95€
 • Redzēji lētāk?
+
-
   

Jūs varētu vēl interesēt

Jaunākās optiskās tehnoloģijas, uzticamība un piemērotība ārkārtas apstākļiem – tas viss ir Levenhuk Blaze 70 PLUS tālskatis. Augsta līmeņa optika rada skaidrus attēlus. Liels objektīvs sniedz iespēju veikt novērojumus pat nakts laikā. Plašs palielinājuma spektrs sniedz Jums iespēju izsekot pat ievērojami attālinātus objektus. Līdz ar izcilo optisko izpildījumu, tālskatis ir ļoti viegls un tam ir kompakti izmēri, pateicoties tam tā ir lieliska izvēle ceļotājiem ar kempingu vai ceļotājiem. Tālskatis tiek piegādāts ērtā apvalkā, kas to sargā jebkuros laika apstākļos, līdz ar ko sliktais laiks Jūs neapturēs. Levenhuk Blaze 70 PLUS tālskatim ir augstas kvalitātes attēli jebkuros laika apstākļos!

Izcila optika ir izgatavota no BK-7 stikla, kas sniedz iespēju radīt ļoti skaidrus attēlus. Kā prizmas, tā arī lēcas ir pārklātas ar pretatspīduma slāni, līdz ar ko gaismas zudums instrumenta ieskšpusē ir samazināts līdz nullei. Prizmas ir pārklātas ar platu pretatspīduma slāni (AR); lēcām ir zils pārklājums. Visi Levenhuk Blaze PLUS sērijas komplekti tiek piegādāti ar profesionāliem noņemamiem metāla okulāriem. Levenhuk Blaze 70 PLUS tālskatis rada izteiksmīgus attēlus ar augsta līmeņa detaļu izšķiramību un krāsu atveidi. Apvalks ir pildīts ar nitrogēnu, kas aizsargā no aizsvīšana pat miglas aptākļos, līdz ar ko Jūs varat baudīt augstas kvalitātes novērojumus jebkuros laikapstākļos.

Levenhuk Blaze 70 PLUS tālskata lieliskā priekšrocība ir ergonomiskais dizains. Okulāri šajā modelī ir pagriezti tā, ka Jūs varat veikt novērojumus no visērtākās pozīcijas. Tas ir arī aprīkots ar acu bļodiņu no mīkstas gumijas, kas sargā no sānu gaismas. Liela acu vietne sniedz Jums iespēju veikt novērojumus pat, ja Jūs lietojat redzes brilles vai saules brilles. Tālskatis sniedz Jums iespēju pievienot digitālo kameru, lietojot T-gredzenu un kameras adapteri (pirkts atsevišķi).

Levenhuk Blaze 70 PLUS tālskatim ir mazs svars, neskatoties uz metāla korpusu, kas ir izturīgs triecienu gadījumā. Ierīce ir pilnībā hermētiska, līdz ar ko putekļi, netīrumi un mitrums nespēj iekļūt tajā. Komplektā ietilpst aizsardzības apvalks, kas sargā no netīrumiem un šļakatām. Jūs varat atstāt apvalku novērojumu laikā, sevišķi noderīgi novērojumos sliktos vai skarbos laikapstākļos. Novērojumos ar augstu palielinājumu tālskata stabilitāte kļūst izšķīroša jebkurā vibrācijā var pazemināt attēla kvalitāti. Lai to novērstu, Levenhuk Blaze 70 PLUS tālskatis ir aprīkots ar drošu metāla galda trīskāji. Levenhuk Blaze 70 PLUS tālskatis nozīmē augstas kvalitātes attēlus jebkurās situācijās!

Komplektā ietilpst:

 • Levenhuk Blaze 70 PLUS tālskatis
 • Metāla uz galda novietojamais trīskājis
 • Tīrīšanas drāna
 • Ietvars uzglabāšanai un pārvietošanai
 • Lietošanas instrukcija un beztermiņa garantija
Atribūti
Acs attālums 18–15 mm
Garantija mūža garantija
Izejas zīlīšu diametrs 3,5–1,2 mm
Izmēri 450x160x84 mm
Krēslas koeficients 37,4–64,8
Objektīva lēcas diametrs (atvērums) 70 mm
Okulāri metāla galda statīvs
Optikas materiāls BK-7 stikls
Optikas pārklājums pilnībā pārklāta (prizmas: platas joslas AR plēve; lēcas: zilais pārklājums)
Palielinājums 20–60 x
Ražotāja valsts PRC, vada Levenhuk, Inc. (ASV)
Redzes lauks 1,7–0,85 °
Redzes lauks, m/1000 m 30–15
Relatīvais spilgtums 12,25–1,35
Tuvais fokuss 8 m

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
    Slikts           Labs

Nesen skatīts