<form class="form-horizontal" id="form-review">

Levenhuk Blaze 50 PLUS Tālskatis

 • Bezprocentu līzings
Levenhuk Blaze 50 PLUS Tālskatis
Uzspied uz attēla, lai apskatītu galeriju
Mūža garantija
Bez maksas piegāde!
 • Zīmols: Levenhuk
 • Preces kods: 67742
 • Pieejamība: 2
 • Svars: 1.52kg
 • Izmēri: 38.5x16.5x9.3cm
 • 149.95€
 • Jūsu ietaupījums: 149.95€
 • Redzēji lētāk?
+
-
   

Jūs varētu vēl interesēt

Putnu vērošana, ceļošana un tūrisms – ar Levenhuk Blaze 50 PLUS tālskati jebkura aktivitāte brīvā dabā sniegs Jums vairāk pieredzes dzīvespriekam! Augsta līmeņa pilnībā pārklāta optiskā ierīce rada skaidrus, asus un izteiksmīgus attēlus. Plašs palielinājuma spektrs sniegs Jums iespēju detalizēti novērot objektus, kas atrodas dažādos attālumos. Liela atvēruma objektīva lēca sniedz izcilu redzamību dienas un krēslas laikā. Viegli paņemt tālskati līdzi, jo tam ir ļoti kompakti izmēri. Tālskatis ir ietverts ūdensnecaurlaidīgā apvalkā, kas sargā to no miglas, lietus un sniega. Levenhuk Blaze 50 PLUS tālsaktis ir lieliska dāvana tam, kas novērtē augsto kvalitāti un iespēju to pārnēsāt.

Šī tālskata izcilā optika ir izgatavota no augstas kvalitātes BK-7 stikla. Lēcas un prizmas ir papildus pārklātas ar pretatspīduma slāni, lai mazinātu gaismas zudumu instrumentā līdz nullei. Prizmām ir sudraba pārklājums; lecām ir zils pārklājums. Liels objektīvs uzkrāj lielu gaismas daudzumu, kas piešķir radītajiem attēliem spožumu un asumu pat sliktos apgaismojuma asptākļos. Tālskatim ir augsta profesionālā līmeņa izņemamais metāla okulārs. Izcila optiskā ierīce ražo realitātei tuvus, ārkārtīgi detalizētus attēlus dabīgās krāsās. Apvalks ir pildīts ar nitrogēnu, līdz ar ko optiskā ierīce neaizsvīst arī augsta mitruma līmeņa apstākļos.

Cita Levenhuk Blaze 50 PLUS tālskata priekšrocība ir tā ergonomiskais dizains, kas sniedz maksimālo komfortu vērojumu laikā. Mīkstās gumijas acu bļodiņa bloķē sānu gaismas ietekmi. Garāka acu vietne sniedz Jums iespēju veikt novērojumus, lietojot brilles, neatkarīgi no tā vai tās ir redzes uzlabošanas vai saules brilles. Tālskatim ir iespējams pievienot digitālo kameru, izmantojot T- gredzenu un cameras adapteris (pērk atsevišķi).

Levenhuk Blaze 50 PLUS tālskatis ir ietverts triecienizturīgā vieglā ietvarā. Ietvars ir hermetiski slēgts, kas nepieļauj putekļu, netīrumu un mitruma iekļūšanu instrumenta iekšpusē. Komplektā ietilpst ietvars, kas sargā tālskati no šļakatām. Jums pat nav jānoņem ietvars, lai uzsāktu novērojumus – Jums vienīgi ir jāatver rāvējslēdzējs un tālskatis ir gatavs novērojumiem. Tas ir sevišķi noderīgs, kad vērojumi tiek veikti nelabvēlīgos laiksapstākļos vai uz lauka. Liela palielinājuma gadījumā pat vismazākā instrumenta vibrācija var ievērojami ietekmēt attēla kvalitāti. Jūs varat būt droši, ka tas nenotiks ar šo tālskati, jo tam komplektā ir drošs metāla uz galda novietojams trīskājis. Levenhuk Blaze 50 PLUS tālskatis sniedz Jums skaidrus un stabilus attēlus vienā komplektā!

Komplektā ietilpst:

 • Levenhuk Blaze 50 PLUS tālskatis
 • Metāla uz galda novietojamais trīskājis
 • Tīrīšanas drāna
 • Ietvars uzglabāšanai un pārvietošanai
 • Lietošanas instrukcija un beztermiņa garantija


Atribūti
Acs attālums 22–19 mm
Izejas zīlīšu diametrs 4,2–1,4 mm
Izmēri 342x105x72 mm
Objektīva lēcas diametrs (atvērums) 50 mm
Okulāri metāla galda statīvs
Optikas materiāls BK-7 stikls
Optikas pārklājums pilnībā pārklāta (prizmas: sudraba pārklājums; lēcas: zilais pārklājums)
Palielinājums 12–36 x
Ražotāja valsts PRC, vada Levenhuk, Inc. (ASV)
Redzes lauks 2,8–1,5 °
Redzes lauks, m/1000 m 48–25
Tuvais fokuss 10 m

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
    Slikts           Labs

Nesen skatīts