<form class="form-horizontal" id="form-review">

Levenhuk Blaze 100 PLUS Tālskatis

 • Bezprocentu līzings
Levenhuk Blaze 100 PLUS Tālskatis
Uzspied uz attēla, lai apskatītu galeriju
Mūža garantija
Bez maksas piegāde!
 • Zīmols: Levenhuk
 • Preces kods: 67745
 • Pieejamība: 3
 • Svars: 3.40kg
 • Izmēri: 56x20x14.5cm
 • 459.95€ 395.95€
 • Jūsu ietaupījums: 64€
 • Redzēji lētāk?
+
-
   

Jūs varētu vēl interesēt

Levenhuk Blaze 100 PLUS tālskatis ir vecākais Levenhuk Blaze PLUS tālskatu sērijas modelis. Izcila optika, plašs palielinājuma spektrs, rūpīgi līdzsvarotas proporcijas un augsta līmeņa optiskais sniegums – ja Jūs meklējat lielisko instrumentu ļoti attālu objektu attēlu novērojumiem, tad Jūs to esat atradis! Liels objektīvs uzņem daudz gaismas, sniedzot lielisku redzamību ne tikai dienas, bet gan arī nakts laikā. Instrumenta lielais atvērums ļauj to lietot pat iesācēju līmeņa astronomiskajiem novērojumiem! Tālskatis nebaidās no sliktiem laikapstākļiem– vai tā ir migla vai sniegs vai lietus, attēls paliks skaidrs un ass. Neatkarīgi no tā, cik skarba ir vide, ar Levenhuk Blaze 100 PLUS tālskati Jūs nezaudesiet pat vismazākās detaļas!

Prizmas un lēcas ir izgatavotas no augstas kvalitātes BK-7 stikla. Ar mērķi mazināt gaismas zudumu līdz nullei, visas optiskās virsmas ir pilnībā pārklātas. Prizmas ir pārklātas ar sudrabu; lēcām ir zils segums. Ierīce tiek piegādāta ar profesionālā līmeņa metāla okulāriem, kas nodrošina, attēlu skaidrību un izteiksmīgumu ar augsta līmeņa detaļu izšķirtspēju un krāsu atveidi. Ierīces attēls ir pildīts ar nitrogēnu, līdz ar ko optiskā ierīce neaizsvīs pat sliktos laikapstākļos.

Pieredzējis lietotājs zina, cik svarīga ir ergonomika optiskai ierīcei. Levenhuk Blaze 100 PLUS tālskatī visas detaļas ir izveidotas ar domu par Jūsu ērtībām. Okulāri šajā modelī ir pagriezti tā, lai Jūs varētu veikt novērojumus ērtā pozīcijā. Okulārs ir aprīkots ar mīkstu acu bļodiņu – tas droši aizsargā Jūs no sānu gaismas. Liela acu vietne dara iespējamu veikt novērojumus, pat ja Jūs lietojat brilles. Tālskatis dara Jums iespējamu pievienot digitālo kameru, izmantojot T- apli un kameras adapteri (tiek pirkts atsevisķi).

Levenhuk Blaze 100 PLUS tālskatis ir izgatavots drošā triecienizturīgā apvalkā. Instruments ir hermētisks, līdz ar ko nedz putekļi, nedz netīrumi nevar iekļūt ierīces iekšienē. Speciāls apvalks, kas ietilpst komplektā, sniedz papildus aizsardzību. Jums tas nav jāizņem no apvalka; tikai jāatver rāvējslēdzējs un var sākt novērojumus! Apvalks palīdz saglabāt Jums instrumentu tīrību pat skarbā apkārtējā vidē. Šī ierīce sniedz lielu palielinājumu, līdz ar ko pat nenozīmīga svārstība var ietekmēt attēla kvalitāti. Ar mērķi novērst to un nodrošināt stabilo pozīciju, ierīce tiek piegādāta ar stabilu metāla trīskāji. Ar Levenhuk Blaze 100 PLUS tālskati Jūs vienmēr varat būt pārliecināti par skaidrajiem attēliem!

Komplektā ietilpst:

 • Levenhuk Blaze 100 PLUS tālskatis
 • Metāla uz galda novietojamais trīskājis
 • Tīrīšanas drāna
 • Ietvars uzglabāšanai un pārvietošanai
 • Lietošanas instrukcija un beztermiņa garantija
Atribūti
Acs attālums 18–15 mm
Izejas zīlīšu diametrs 4–1,4 mm
Izmēri 485x200x130 mm
Objektīva lēcas diametrs (atvērums) 100 mm
Okulāri metāla galda statīvs
Optikas materiāls BK-7 stikls
Optikas pārklājums pilnībā pārklāta (prizmas: sudraba pārklājums; lēcas: zilais pārklājums)
Palielinājums 25-75 x
Ražotāja valsts PRC, vada Levenhuk, Inc. (ASV)
Redzes lauks 1,5–0,8 °
Redzes lauks, m/1000 m 26–13
Tuvais fokuss 8 m

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
    Slikts           Labs

Nesen skatīts