<form class="form-horizontal" id="form-review">

Ahromatiskais Mikroskops ar Monokulāro Galvu un Eksperimentālo Komplektu K50 Levenhuk 3S NG 200x

 • Bezprocentu līzings
 • + Dāvana
Ahromatiskais Mikroskops ar Monokulāro Galvu un Eksperimentālo Komplektu K50 Levenhuk 3S NG 200x
Uzspied uz attēla, lai apskatītu galeriju
Mūža garantija
Bez maksas piegāde!
 • 89.95€ 79.95€
 • Jūsu ietaupījums: 10€
 • Redzēji lētāk?
+
-
   

Jūs varētu vēl interesēt

Ar Levenhuk 3S NG, Jūs varat sākt savus piedzīvojumus zinātnes pasaulē, līdz ko Jūs izņemsiet mikroskopu no iepakojuma kopā ar iekļauto eksperimentālo komplektu. Šis modelis sniedz iespēju radīt gaišu lauku, vērojot caurspīdīgus paraugus. Šis mikroskops ar palielinājumu 200x ir fantastiska iespēja bērniem, studentiem un amatieriem ieskatīties burvīgajā un noslēpumainajā mikrokosma pasaulē.

40-mm plakani liektais spogulis Levenhuk 3S NG modelī sniedz pietiekami daudz gaismas Jūsu vērojumiem, tas nozīmē, ka Jūs varat lietot mikroskopu, neieslēdzot to enerģijas avotā. Tas ir vieglākais un drošākais apgaismojuma veids, tas nozīmē, ka mikroskopu droši var lietot arī bērni. Diska diafragma sniedz iespēju kontrolēt gaismas daudzumu, kas ir nepieciešams apskatei.

Šim monokulārajam mikroskopam ir vienkāršas 16x bezkrāsas objektīva lēcas, kas sniedz skaidru skatu bez krāsu un sfēriskajiem izkropļojumiem. Šī modeļa galva ir izvietota tieši virs galdiņa, bet ērtai apskatei Jūs varat noliekt gan mikroskopa galvu, gan galdiņu vajadzīgajā leņķī, izmantojot mikroskopa rokturi.

100x90-mm galdiņš ir lielisks viena vai divu paraugu apskatei. Lai sagatavotu paraugu, vispirms novieto paraugu uz baltās puses, tad bez steigas novietojiet uz parauga nosedzošo stiklu. Pēc tam slīdošā plakne tiek novietota uz galdiņa un piestiprināta galdiņam ar saspraudi. Izmantojiet rupjās fokusēšanas rokturi, lai iestatītu Jūsu skatījuma fokusu, pagriežot mikroskopa ķermeņa cauruli uz augšu un uz leju (pie 20-mm intervāliem).

Pateicoties metāla konstrukcijai mikroskops ir izturīgs un stabils.

"Pievilcīgs mikroskops mikrokosma izpētei. Lietotāja rokasgrāmata, kas ir iekļauta komplektā, ievadīs Jūs daudzu biologisko eksperimentu pasaulē, kurus Jūs varat veikt mājās. Jūs varēsiet lietot paraugus, kuri jau ir piegādāti kopā ar Levenhuk 3S NG mikroskopu; un dažu minūšu laikā Jūs jau pētīsiet nezināmo. Jūs mācīsities sagatavot paraugus, veikt eksperimentus, analizēt rezultātus un protams Jūs daudz iemācīsieties par pasauli, kas ir ap Jums.

Komplektā ietilpst:

 • Mikroskops ar monokulāro galvu
 • 16x ahromatiskās objektīva lēcas
 • H12.5x okulārs
 • Kondensers
 • Galdiņš ar novērojuma materiāla stiprinājumiem
 • Plakani ieliektais apgaismojuma spogulis
 • Levenhuk K50 Eksperimentālais komplekts
 • Lietotāja rokasgrāmata un mūža garantija

Levenhuk K50 Eksperimentālais komplekts:

 • Lietotāja ceļvedis
 • Pincete
 • Artēmijas inkubators (sālsūdens garneles vai jūras pērtiķis)
 • Kolba ar sālsūdens garnelēm
 • Mikrotoms – instruments, ar kura palīdzību Jūs varēsiet nodalīt ļoti plānu (milimetra daļās) parauga slāni, kas ir nepieciešams izpētei zem mikroskopa
 • Kolba ar raugu
 • Kolba ar jūras sāli
 • Kolba ar darvu
 • Tukši stikla diapozitīvi (5 gabali)
 • 5 paraugi: mušas ķermeņa daļa, sīpols, kokvilnas kāts, koka stumbra slānis, ananass

Dažas lietas Jūs varat redzēts zem mikroskopa:

Bird feathers under a microscopeCat fur under a microscopeFish fin under a microscopeButterfly wing under a microscopeRoot cap under a microscope

Jūs varat atrast šos un daudzus citus mikroskopa diapozitīvus Levenhuk sagatavotā diapozitīvu komplektos.

Levenhuk 3S NG Mikroskops ir savienojams ar Levenhuk C NG digitālo kameru (tiek pirkts atsevišķi). Levenhuk C NG kameras tiek instalētas okulāra caurulē viena okulāra vietā.

Paramecium caudatum - your first friend from the microworld

11/21/2016

Paramecium caudatum is perhaps one of the first protozoans that a young naturalist would explore. These organisms live in fresh standing water. They can also be found in an aquarium, especially if it hasn’t been cleaned for a long time. My ciliate-shoes were taken from the aquarium. Of course, there are only a few ciliate-shoes in aquarium water – the possibility of finding one of them in your microscope’s eyepiece is extremely low. Therefore, we need to increase their concentration. To do so, take a jar (about 17 fluid ounces or 0.5 liters), fill it with aquarium water, put a small spoiled onion and banana peel inside. Put the jar in a warm dark place for 5 to 7 days (don’t close it with a lid).


 

Paramecium caudatum. Animation. Magnification: 64x.


The average size of Paramecium caudatum is 0.02 inches (0.5 mm). For locomotion Paramecium caudatum uses its cilia (about 15 thousand cilia cover its little body!). Moreover, it has two nuclei (a large macronucleus is responsible for nutrition, respiration, metabolism, etc.; and a small micronucleus – for reproduction). Paramecium caudatum feeds on bacteria or algae. The food is caught by an oral groove covered in cilia and then goes to the cell mouth. It is then digested in the digestive vacuole (gullet). Undigested leftovers are ‘thrown out in the open’ through an anal pore (cytoproct). To remove all excess water, our heroine has two contractile vacuoles. They work like pumps on a boat, pumping excess water out of its body. Paramecium caudatum maintains its slipper-like shape thanks to a special membrane (pellicle).


Study this image to learn all parts of Paramecium 

Study this image to learn all parts of Paramecium.

Atribūti
Apgaismojums 40 mm plakani liektais spogulis
Fokusa attiecība rupjais, 20 mm
Galva monokulārs
Garantija mūža garantija
Kondensers diska diafragma
Objektīvi 16x bezkrāsains
Okulāri H12.5x
Optikas materiāls stikls
Palielinājums 200 x
Priekšmet-plauktiņš 100x90, ar priekšmeta galdiņa stiprinājumiem, mm
Ražotāja valsts PRC, vada Levenhuk, Inc. (ASV)

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
    Slikts           Labs

Nesen skatīts