<form class="form-horizontal" id="form-review">

Binoklis LEICA GEOVID 8X42 HD-R, M (TYP 402)

  • Zīmols: Leica
  • Preces kods: LEICA40052
  • Pieejamība: Noliktavā
  • 2,540.00€ 1,999.00€
  • Jūsu ietaupījums: 1€
  • Redzēji lētāk?
+
-
   

LEICA GEOVID 8X42 HD-R, M (TYP 402)

Geovid HD-R 42 (type 402/403) – viissjaunākie, trešās paaudzes premium klases optiskās ierīces Paredzēti vispirms medību, kā arī sportiskai šaušanai, tajā skaitā tālajai . Oficiāli, ierīce ir nosaukta par binokulāro tālmēri, bet biežāk to apzīmē ar saprotamāku un tradicionālu formulējumu. Ta sir kompakts, energomisks. Viegls un izturīgs.

 

Augstākas klases fluorīta lēču izmantošana optiskaja shēmā, nosaka maksimalo kontrastu , augstu gaismas caurlaidību un maksimali precīzu krāsu vizualizāciju, nodrošinot spilgtu, кristāldzidru un asu attēlu pat pie nelabvēlīgiem āreja apgaismojuma apstākļiem. Ūdens un dubļu azsargajošais pārklājums AquaDura ļauj viegli notīrīt ārejo lēču virsmu.

 

Binokulārais lazera tālmērm ir ļoti liela mērīšanas distance – līdz 1825 меtriem, kā arī spilgts, saprotams un ērts informācijas nolasīšanai gaismas diodu displeis, kurš arī viegli pielāgojās ārējam apgaismojumam.

 

Aprēķinos automatiski tiek ņemts vērā apkārtnes reljefs.,

 

Citas ierīces īpašības - vienkārša vadība ar divām pogām, , okulāra uzacis ar diskrētiem uzstādijumiem (piecas fiksējošās ar klikšķi pozīcijas) un ergonomiska sitienizturīga, viegla, pilnīgi gumijota alumīnija (ar slāpekli pildīta) korpusa konstrukcija, kas dod iespēju veikt novērojums ilgā laika , praktiski nenogurdinot novērotāju.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
    Slikts           Labs

Nesen skatīts