<form class="form-horizontal" id="form-review">

Тeleskops Bērniem Levenhuk Fiksiki Verta

Mūža garantija
Bez maksas piegāde!
  • Zīmols: Levenhuk
  • Preces kods: 59577
  • Pieejamība: Uz pasūtījuma
  • Svars: 3.50kg
  • Izmēri: 15.2x69x30.5cm
  • 109.95€ 69.95€
  • Jūsu ietaupījums: 40€
  • Redzēji lētāk?

Sazinies ar mums

Ja Jums ir interese par šo produktu, vai ir kādi jautājumi, mēs būsim priecīgi Jums palīdzēt.
Aizpildiet zemāk esošo formu, un mēs sazināsimies ar jums.
Ja šis produkts nebūs piejams, mēs jums palīdzēsim piemeklēt alternatīvu, ar atlaidi līdz 10%.


Jūs varētu vēl interesēt

Levenhuk Fiksiki Vert teleskops ir vienkārši vadāms un montējams, un tas ir piemērots saules sistēmas un zemes objektu planētu novērošanai. Teleskops ir vērsts uz bērniem no 5 gadiem un kalpos kā labs līdzeklis, lai iepazītos ar astronomiju. Komplekta jaunais astronoms atradīs virkni krāsainu plakātu, kas dos viņam daudz zināšanu par noslēpumaino un pievilcīgo pasauli zvaigznēm un planētām.


Levenhuk Fixiki Werth teleskops ir akromatisks korekcijas refraktors. Šāda optiskā sistēma labi saskaras ar hromatiskajām aberācijām un veido augstas kvalitātes attēlu. Teleskopa optiskā caurule ir uzstādīta uz angļu azimuta stiprinājuma ar savienotāju. Šāds stiprinājums ir viegli pārvaldāms un ļauj ne tikai astronomiskiem, bet arīzemes novērojumiem. Komplekta divi okulāri. Kosmosa izpētei ir labāks okulārs ar 6 mm fokusa attālumu - tas dod lielāku palielinājumu. Zemes novērojumiem ieteicams izmantot 20 mm okulāru.


Orientējiet uz zvaigžņotajām debesīm un atrodiet vēlamo objektu, kas palīdzēs jums iegūt optisko meklētāju ar 3x palielinājumu. Uzstādiet teleskopu, kas uzstādīts uz izturīga tērauda statīva. Sakarā ar to, ka statīva augstums ir regulējams, būs ērti novērot gan bērniem, gan viņa vecākiem.


Teleskops tiek komplektēts ar plakātu Levenhuk Fixiki komplektu. Tajos ir daudz noderīgas un interesantas informācijas par kosmisko pasauli, un krāsaini attēli palīdzēs bērnam to apgūt. Plakāti ir uzdrukāti uz A1 bieza pārklājuma papīra (84x60 cm).


Plakāts Levenhuk Fixiki "Mēness" jaunajam astronomam pastāstīs par Zemes dabisko satelītu. Bērns zinās, cik daudz mēness sver, kāds ir tā vecums, ko tas veido, kāda ir tās temperatūra un daudz kas cits.

Ar Levenhuk Fixiki „Saules sistēmas” plakātu bērns iepazīsies ar katru Saules sistēmas planētu un pat varēs apskatīt tās nākotni.

Ar Levenhuk Fiksiki plakātu „Saule un citas zvaigznes” bērns zinās Saules lielumu un varēs to salīdzināt ar citām zvaigznēm. Viņš arī iegūs priekšstatu par to, ko mūsu mazā saules sistēma ieņem bezgalīgajā Visumā.


Levenhuk Fixiki augstums “Augt saulei” parāda Saules sistēmas planētu izvietojumu pēc to attāluma no Saules. Augstuma mērītājs ļaus vecākiem uzraudzīt, kā jaunais astronoms aug, un bērns varēs atcerēties planētu kārtību.Kompass Levenhuk - būtisks priekšnoteikums aiz pilsetas novērojumiem. Tas palīdzēs noteikt zvaigžņu atrašanās vietu noteiktā laika periodā un atrast vēlamo objektu zvaigžņu debesīs.


Komplektācija:


Teleskops Levenhuk Fixiki Werth

Okulārs R20

Okulārs F6

Diagonālais spogulis

Lens Barlow 3x

Stiprinājums

Optiskā meklētāja

Statīvs

Kompass Levenhuk

Plakāts Levenhuk Fixiki "Mēness"

Plakāta Levenhuk Fixiki saules sistēma

Plakāts Levenhuk Fixiki "Saule un citas zvaigznes"

Levenhuk Fixics augstuma mērītājs “Augt līdz saulei”

Ekspluatācijas rokasgrāmata un garantijas karte

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
    Slikts           Labs

Nesen skatīts